<<<       P  o  w  r  ó  t       <<<

-->     Rok szkolny 2011/2012

III runda licealiady w siatkówce chłopców

8 grudnia nasza drużyna siatkarzy udała się na turniej z cyklu licealiady do Technikum Leśnego w Białowieży. Po udanych zawodach w "Gastronomie" okraszonych maksymalną zdobyczą w postaci 6 punktów zawodnicy byli optymistycznie nastawienie do meczów z ACE Augustów i Zespołem Szkół Technicznych z Suwałk. Na mecze w TL'u powołani zostali następujący zawodnicy:

•Joachim Jakimiuk 1d
Pierwszy mecz nasze liceum grało z zawodnikami z Augustowa, którzy w poprzednim roku uplasowali się w pierwszej czwórce w końcowej klasyfikacji licealiady. Nasza drużyna zaczęła jednak mecz bardzo skoncentrowana i wygrała pierwszy set (25:22) w drugim również udało się nam wygrać (25:21) i zdobyć 3 punkty na trudnym przeciwniku. Świetny mecz zagrał Kuba Hackiewicz, który silnym atakiem zdobył kilkanaście punktów.
Kolejnym przeciwnikiem były teoretycznie słabsze Suwałki, które postawiły nam jednak wysokie warunki i sprawiły niespodziewane trudności. Po pierwszy secie wygranym (25:21) nastąpiło rozprężenie i kolejny set przegraliśmy (26:24). Na ostatnią odsłonę spotkania udało się nam zmobilizować i wygrać (25:18). Kolejny udany turniej naszej drużyny uwieńczony zdobyczą 5 punktów. Można by powiedzieć: szkoda, że nie 6, ale to dopiero drugi set stracony po 5, kolejno wygranych meczach.
Dobre zawody rozegrali dzisiaj Kuba i Dominik, który wraca do drużyny i od razu staje się pewnym punktem w obronie. Z nadzieją patrzymy w przyszłość i liczymy na dalsze sukcesy naszej drużyny.