<<<       P  o  w  r  ó  t       <<<

-->     Rok szkolny 2008/2009

Finał Grupy Południowej Gimnazjady w siatkówce chłopców

W Białowieży w Zespole Szkół w dniu 01.12.2008 r. odbył się Finał Grupy w siatkówce chłopców. Uczestniczyły drużyny, które zajęły pierwsze lub drugie miejsce w swoich powiatach oraz wywalczyły awans na turniejach półfinałowych. W finale w Białowieży spotkały się drużyny ze szkół: PG Supraśl – mistrz powiatu białostockiego, PG Jaświły - mistrz powiatu monieckego, oraz przedstawiciele hajnowskiego powiatu: PG z DNJB Hajnówka – wicemistrz i PG Białowieża - mistrz powiatu.

4. PG Jaświły

Awans do Finału wojewódzkiego wywalczyły trzy pierwsze zespoły.
„Cieszy mnie dobra gra moich gimnazjalistów, gdyż wygraliśmy z naprawdę dobrymi zespołami, nawet chłopcy z Jaświł zaprezentowali siatkówkę na dobrym poziomie i szkoda, że do finału awansują tylko trzy zespoły”. - powiedział po meczach trener hajnowskiego zespołu Roman Daniluk.
Nasi reprezentanci wystąpili w następującym składzie: Wasiluk Rafał - kapitan, Ojdana Dominik – libero, Mackiewicz Janusz, Pryczynicz Paweł, Pietkiewicz Mariusz, Dawidziuk Mateusz, Fiedoruk Bartłomiej, Chomczuk Tomasz, Łukasz Sacharczuk, Koźmian Gabriel, Łapiński Łukasz, Stefański Przemysław.

Opracował: Roman Daniluk