<<<       P  o  w  r  ó  t       <<<

-->

III miejsce reprezentacji Gimnazjum z DNJB w turnieju futsalu

Dnia 9 listopada 2012 roku w hali ZS nr 3 w Hajnówce odbyły się mistrzostwa powiatu hajnowskiego w futsalu. W rozgrywkach udział wzięła drużyna z naszego gimnazjum. Na zawody zgłosiło się 9 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy A, B i C. Do półfinału awansowały dwie pierwsze drużyny. Nasza drużyna trafiła na gimnazjum z Dubin i Białowieży. Po dwóch zwycięstwach1:0 i 4:2 w dalszym etapie trafiliśmy na PG 3 w Hajnówce. Dzięki wygranej 3:0 awansowaliśmy do finału gdzie przyszło nam zagrać dwa mecze przeciwko PG Narew i PG Czeremcha. Niestety, w najważniejszych chwilach zawiedliśmy kolejno przegrywając 1:2 i remisując 1:1, co dało nam III miejsce w końcowej klasyfikacji. Miejsce I zajęło gimnazjum z Narwi, a II gimnazjum z Czeremchy. Premiowane awansem do dalszej części rozgrywek było jedynie I miejsce, więc nie udało się nam osiągnąć naszego celu, lecz i tak zadowoleni jesteśmy z miejsca na podium. Najlepszym strzelcem rozgrywek został zawodnik naszej drużyny, Nikon Markiewicz, który zdobył 5 bramek.